Senioren

Erix 1

4e klasse B
Teamfoto Erix 1

Volgende wedstrijd

Zondag 25 oktober · 14:00

Erix 1
–
FC Eibergen 1

Sportpark Dèl-Akker · Veld 1

Programma

  • zo 25 okt14:00Erix 1 tegen FC Eibergen 1Veld 1
  • zo 1 nov14:00S.V. Kilder 1 tegen Erix 1Kilder
  • zo 8 nov14:00Erix 1 tegen Sprinkhanen 1Veld 1
  • zo 15 nov14:00Gendringen 1 tegen Erix 1Ulft
  • zo 22 nov14:00SC Rijnland 1 tegen Erix 1Tolkamer

Uitslagen

  • zo 11 oktSp. Neede 13 tegen Erix 12V Verlies
  • zo 4 oktErix 13 tegen vv Montferland 13G Gelijk
  • zo 27 sepVIOS B. 13 tegen Erix 11V Verlies
  • zo 20 sepErix 12 tegen Sp Rekken 10W Winst
  • zo 13 sepErix 15 tegen Diepenheim 12BekerW Winst

Stand

4e klasse B

#TeamGWGV+/−P
1FC Eibergen 14400+1012
2VIOS B. 14310+510
3Sprinkhanen 14301+79
4Ulftse Boys 1421107
5Sp. Neede 1421107
6Reunie 14202-16
7SC Rijnland 1412105
8Gendringen 15122-35
9Erix 14112-14
10Rietmolen 14112-34
11Sp Rekken 14112-34
12Ruurlo 1410303
13S.V. Kilder 14103-53
14vv Montferland 15023-62

Beker

Mannen KNVB beker Amateurs poulefase Groep 3 01

#TeamGP
1Erix 137
2DEO 135
3Diepenheim 134
4Lochuizen 130

Selectie

Spelers

  • Bink Beusink
  • Guus te Brake
  • Pepijn te BrakeKeeper
  • Mart Donderwinkel
  • Chiem Donderwinkel
  • Colin Groot Kormelink
  • Rick ten Have
  • Cas Klein Gunnewiek
  • Tim Oude ElferinkKeeper
  • Dave Ressing
  • Tom Ressing
  • Teun Roerdink
  • Nordin Stevens
  • Mats Weenink
  • Juup te Woerd
  • Sem te Woerd
  • Kay Wolterinck

Technische staf

  • Dennis ArentsenTrainer/coach
  • Eric RessingAssistent-trainer/coach

Overige staf

  • Quint HulshofTeammanager
  • Vincent HulshofAssistent-scheidsrechter(club)
  • Hugo Klein TankAssistent-scheidsrechter(club)
  • Niek LeemreizeAssistent-scheidsrechter(club)
  • Viggo te WoerdTeammanager

Sponsors van dit team

  • Autobedrijf Jos Bleumink
  • Café De Barbier
  • ClubFit8